NAROZENINOVÉ OSLAVY

REZERVACE TERMÍNU POUZE PŘES E-MAIL: saskarna@saskarna.cz 

S OSLAVOU NELZE POČÍTAT, POKUD NEPŘIJDE POTVRZUJÍCÍ E-MAIL.

(Pokud nepřijde do 1 dne žádná odpověď, přepošlete e-mail z odeslané pošty znovu, 

email k nám nedorazil.)

Kdy lze oslavu uspořádat:

PONDĚLÍ, ÚTERÝ: 

  • odpoledne 15:00 - 19:00 hod (v 19hod herna zavírá)

STŘEDA- NEDĚLE:

  • dopoledne 10:00 - 14:00 hod (ve 14hod oslava končí, pokud byste chtěli zůstat déle a budou volné jiné stoly, je nutné zaplatit klasické vstupné do herny pro děti a doprovod, který bude v herně zůstávat)
  • odpoledne 15:00 - 19:00 hod (v 19hod herna zavírá. Oslava je nachystaná až od 15hod, prosím nechoďte dříve!! Před vámi probíhají oslavy dopolední do 14h, úklid po nich a zdobení odpoledni oslavy)

Stačí se s vybraným termínem obrátit na e-mail saskarna@saskarna.cz a domluvit vše potřebné. Volné termíny viz kalendář obsazenosti níže.

Herna je v době oslavy otevřená i ostatní veřejnosti.

HERNU SI NELZE PRONAJMOU PRO SOUKROMOU OSLAVU!!


KALENDÁŘ OBSAZENOSTI PRO OSLAVY:

INFO: Kalendář je pouze informativní, zobrazují se pouze volné termíny. Pokud nevidíte volno v datu, které chcete, je obsazeno!! 

Pořadí rezervace určuje příchozí e-mail. Může se stát, že se termín zaplní před vámi. Pište do mailu i náhradní termín.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Oslavu je možné objednat od minimálního počtu 5 dětí. Pokud se oslavy zúčastní méně než 5 dětí, musí být přesto zaplacen 1 narozeninový balíček. Dospělí jsou v rámci oslavy zdarma. Chystáme místa hlavně pro sedící dospělý doprovod, pokud tedy máte více dospělých jak dětí nahlaste počet mailem, přichystáme počet míst, tak aby si hlavně dospělí mohli sednou, děti u nás moc neposedí :)

Výzdobu (ubrus, prostírky, talířky, hrníčky, příbor, ubrousky) přizpůsobíme nahlášenému počtu zúčastněných dětí, vytvoříme chlapeckou, dívčí nebo neutrální. Pokud si chcete přinést výzdobu vlastní, prosíme přineste den předem, rádi vám stoly nazdobíme vaší výzdobou. 

O občerstvení se postaráme. Nabízíme obložené studené mísy, teplé řízečky, teplá pikantní žebírka, chlebíčky, zeleninovou mísu a ovocné mísy (viz nabídka "OBČERSTVENÍ" níže). Kromě chlebíčků lze vše i BEZ LEPKU.

Dort si přineste vlastní (dorty v nabídce nemáme), veškeré poplatky za servis okolo "dortovného" je již započten v narozeninovém balíčku (viz "BALÍČEK" níže). 1 balíček = 1 dort, každý další dort 350Kč.Veškeré jídlo a pití obsažené v balíčku (viz JÍDELÁK níže) je možné během oslavy libovolně dokupovat na našem baru (neplatí pro nabídku "OBČERSTVENÍ", to je nutné objednat alespoň 2 dny předem). 

Do herny není povoleno nosit vlastní občerstvení vyjma dortu při využití narozeninového balíčku. Herna je bez obsluhy, platí i pro narozeninovou oslavu. 


Dort není možné do herny přinést, pokud nemáte domluvenou oslavu s narozeninovým balíčkem!!


NAROZENINOVÝ BALÍČEK:

NABÍDKA DOPLŇKOVÉHO OBČERSTVENÍ (nutno objednávat nejpozději 2 dny předem): 

NÁŠ JÍDELÁK (není nutné objednávat předem):

Pošlete pozvánku hostům.

Lze dopsat na počítači nebo vytisknout a vypsat ručně.

Pozn.: při vpisování na počítači je nutné pozvánku stáhnout a mít stažený program Adobe Reader ve svém počítači.

PROSÍME NEPOUŽÍVEJTE U NÁS OHNIVÉ FONTÁNKY, KONFETY A JINÉ DROBNÉ OZDOBY, OHŇOSTROJE A PRSKAVKY, HERNA JE PAK CELÁ ZAKOUŘENÁ. KLASICKÉ SVÍČKY JSOU OK :)

Děkujeme za pochopení.