OSLAVY

REZERVACE TERMÍNU POUZE PŘES MAIL: saskarna@saskarna.cz

S OSLAVOU NELZE POČÍTAT, POKUD NEPŘIJDE POTVRZUJÍCÍ EMAL.

(Pokud nepřijde žádná odpověď, přepošlete email znovu. Stává se, že z některé emailové adresy se k nám email napoprvé vůbec nedostane). Děkujeme :)

Jako další možnost, jak u nás v Šaškárně strávit čas se svými nejbližšími, je oslava narozenin Vašich dětí. Stačí se s vybraným termínem obrátit na email saskarna@saskarna.cz a domluvit vše potřebné. (Kalendář obsazenosti herny pro oslavy níže).

Oslavu je možné objednat od minimálního počtu 5 dětí. Pokud se oslavy zúčastní méně než 5 dětí, musí být přesto tento minimální počet zaplacen.

Výzdobu přizpůsobíme nahlášenému počtu zúčastněných osob, vytvoříme chlapeckou, dívčí nebo neutrální. O občerstvení se postaráme. Nabízíme obložené mísy, chlebíčky a ovoce (viz balíček strana 2.).

Nabízíme možnost přinést si vlastní dort, kdy veškeré poplatky za servis okolo "dortovného" je již započten v narozeninovém balíčku (viz balíček ke stažení níže). Veškeré suroviny obsažené v balíčku je možné během oslavy libovolně dokupovat na našem baru (neplatí pro obložené mísy a chlebíčky).

Pro více info pište na mail saskarna@saskarna.cz

Dále k oslavám nabízíme:

- malování na obličej..................................650,- Kč/hod

(příplatek za malování o víkendu a svátcích 50,- kč/hod)

Při oslavě prosíme nepoužívejte konfety, ohňostroje, ohnivé fontánky a prskavky.                    Děkujeme.

V PŘÍPADĚ, ŽE MÁTE AKTUALIZOVANÝ ADOBE READER, POZVÁNKU STÁHNĚTE DO POČÍTAČE A NÁSLEDNĚ SI JI MŮŽETE VYPSAT A VYTISKNOUT