Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

1. Lze u vás platit kartou či stravenkami?

Přijímáme hotovost a klasické platební karty.

Žádné jiné poukázky či benefitní/slevové karty nepřijímáme.

2. Dá se u vás zaparkovat?

Ano, přímo před hernou máme parkoviště

3. Můžu k vám do herny s kočárkem ?

Ano a ideálně zajeďte s kočárkem až k vašemu stolu. Naše přezouvací zóna není moc veliká, proto ji prosím nezaplňujte kočárkem, zaparkujte si ho pohodlně u vašeho stolu.

4.Máte v nabídce i bezlepkové jídlo?

Ano v nabídce máme například bezlepkové toasty, těstoviny s pestem ze sušených rajčat, těstoviny s mákem, salát caprese, na baru pak bezlepkové kukuřičné křupky, sýrové chipsy, klasické chipsy, popcorn a jiné pochutiny. Ve vitríně i nějaký zákusek (záleží na denní nabídce).

5. Máte v nabídce jídlo a pití bez laktózy?

Máme v nabídce mléko vegan, ze kterého vám rádi připravíme jakoukoli kávu, která neobsahuje vanilkovou zmrzlinu a šlehačku.

Pizzu, toasty a těstoviny připravíme s vegan mozzarellou, tedy plně bez laktózy.

Ve vitríně se zmrzlinou na vás čeká bezlaktózová jahodová zmrzlina.

Na baru na vás čeká spousta slaných/sladkých pochutin jako např. chipsy, křupky, popcorn(bez másla, pouze slaný), spousty sladkých pendreků a jiných sladkých hraček.

6. Je vaše pizza z mraženého polotovaru?

Ne, pizza NENÍ ze zmraženého polotovaru. Pizzu si děláme sami na místě z čerstvých surovin. Díky tomu je možné si na pizzu vymyslet vlastní zdobení, samozřejmě ze surovin, které máme k dispozici :)

7. KAPACITA HERNY JE OMEZENÁ

Jakmile je kapacita herny naplněna, nevpouštíme další návštěvníky do herny. Ani na stání, musíte mít svůj stůl a místo na sezení. Kapacita je nastavena na místa na sezení hlavně kvůli WC, výměně vzduchu v hale, počtu personálu, počtu karet, počtu nádobí a celkovému komfortu v herně. Dožadováním se místa i přes plnou kapacitu herny snižujete komfort pro návštěvníky, kteří již v herně jsou. Než vypustíte vaše děti do herny, je nutné se na pokladně informovat jestli je v herně volné místo. Děkujeme za pochopení.

8. Je nutné si udělat před návštěvou rezervaci?

Rezervace je doporučena, pokud chcete mít jistotu, že se do herny dostanete. Rezervaci proveďte zde

9. Můžeme si přinést vlastní jídlo a pití?

Naše herna nabízí spoustu jídla i pití, proto si prosím vlastní jídlo a pití NENOSTE. 

Výjimkou je vlastní dort při narozeninové oslavě s NAROZENINOVÝM BALÍČKEM. Viz info zde Bez narozeninového balíčku dort povolen NENÍ!!

Funplay, s.r.o., Novoměstská 1c, BRNO, 62100
IČ: 04005066