Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

1. Lze u vás platit kartou či stravenkami?

Přijímáme hotovost a klasické platební karty. 

Žádné jiné poukázky či benefitní/slevové karty nepřijímáme.

2. Dá se u vás zaparkovat?

Ano, přímo před hernou máme parkoviště

3. Můžu k vám do herny s kočárkem ?

Ano a ideálně zajeďte s kočárkem až k vašemu stolu. Naše přezouvací zóna není moc veliká, proto ji prosím nezaplňujte kočárkem, zaparkujte si ho pohodlně u vašeho stolu.

4.Máte v nabídce i bezlepkové jídlo? 

Ano v nabídce máme například bezlepkové toasty, těstoviny s pestem ze sušených rajčat, těstoviny s mákem, salát caprese, na baru pak bezlepkové kukuřičné křupky, sýrové chipsy, klasické chipsy, popcorn a jiné pochutiny. Ve vitríně i nějaký zákusek (záleží na denní nabídce).

5. Máte v nabídce mléko bez laktózy?

Mléko bez laktózy máme, používáme vegan mléko.

6. Lze udělat pizzu bez laktózy?

Ano, lze udělat pizzu bez laktózy, na těsto dáme pouze rajčatovou omáčku a vynecháme sýrový základ, dále zdobíme rajčetem, olivami, kukuřicí a žampionem. Pokud některá ingredience nevyhovuje, stačí holkách na kase říct co mají vynechat. V jídélním lístku ji máme jako Vegan/bezlaktózy.

7. Je vaše pizza z mraženého polotovaru?

Ne, pizza NENÍ ze zmraženého polotovaru. Pizzu si děláme sami na místě z čerstvým surovin. Díky tomu je možné si na pizzu vymyslet vlastní zdobení, samozřejmě ze surovin, které máme k dispozici :)

8. KAPACITA HERNY JE OMEZENÁ

Jakmile je kapacita herny naplněna, nevpouštíme další návštěvníky do herny. Ani na stání, musíte mít svůj stůl a místo na sezení. Kapacita je nastavena na místa na sezení hlavně kvůli WC, výměně vzduchu v hale, počtu personálu, počtu čipů, počtu nádobí a celkovému komfortu v herně. Dožadováním se místa i přes plnou kapacitu herny snižujete komfort pro návštěvníky, kteří již v herně jsou. Než vypustíte vaše děti do herny, je nutné se na pokladně informovat jestli je v herně volné místo. Děkujeme za pochopení.

9. Je nutné si udělat před návštěvou rezervaci?

Rezervace je doporučena, pokud chcete mít jistotu, že se do herny dostanete. Pošlete SMS s datem, časem a jménem na číslo 724 432 207. 

Prosím NEVOLEJTE, přijímáme rezervace pouze písemně.

10. Můžeme si přinést vlastní jídlo a pití?

Naše herna nabízí spoustu jídla i pití, proto si prosím vlastní jídlo a pití NENOSTE. Stejně jako by nás nenapadlo si přinést vlastní oběd do restaurace, stejně tak si prosím vlastní jídlo a pití nenoste k nám. 

Výjimkou je vlastní dort při narozeninové oslavě s NAROZENINOVÝM BALÍČKEM viz sekce OSLAVY - www.saskarna.cz/oslavy. Bez narozeninového balíčku dort povolen NENÍ!!