Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

1. Lze u vás platit kartou či stravenkami?

Přijímáme hotovost a klasické platební karty. 

Žádné jiné poukázky či benefitní/slevové karty nepřijímáme.

2. Dá se u vás zaparkovat?

Ano, přímo před hernou máme parkoviště

3. Můžu k vám do herny s kočárkem ?

Ano a ideálně zajeďte s kočárkem až k vašemu stolu. Naše přezouvací zóna není moc veliká, proto ji prosím nezaplňujte kočárkem, zaparkujte si ho pohodlně u vašeho stolu.

4.Máte v nabídce i bezlepkové jídlo? 

Ano v nabídce máme například bezlepkový toast, těstoviny s pestem ze sušených rajčat, těstoviny s mákem, na baru pak bezlepkové kukuřičné křupky, sýrové chipsy, klasické chipsy, popcorn a jiné pochutiny. Ve vitríně i nějaký zákusek (záleží na denní nabídce).

5. Máte v nabídce mléko bez laktózy?

Mléko bez laktózy nemáme, používáme pouze klasické plnotučné mléko.

6. Lze udělat pizzu bez laktózy?

Ano, lze udělat pizzu bez laktózy, na těsto dáme pouze rajčatovou omáčku a vynecháme sýrový posyp, stačí říct holkám na pokladně při objednávce pizzy.

7. Je vaše pizza z mraženého polotovaru?

Ne, pizza NENÍ ze zmraženého polotovaru. Pizzu si děláme sami na místě z čerstvým surovin. Díky tomu je možné si na pizzu vymyslet vlastní zdobení, samozřejmě ze surovin, které máme k dispozici :)

8. KAPACITA HERNY JE OMEZENÁ

Jakmile je kapacita herny naplněna, nevpouštíme další návštěvníky do herny. Ani na stání, musíte mít svůj stůl a místo na sezení. Kapacita je nastavena na místa na sezení hlavně kvůli WC, výměně vzduchu v hale, počtu personálu, počtu čipů, počtu nádobí a celkovému komfortu v herně. Dožadováním se místa i přes plnou kapacitu herny snižujete komfort pro návštěvníky, kteří již v herně jsou. Než vypustíte vaše děti do herny, je nutné se na pokladně informovat jestli je v herně volné místo. Děkujeme za pochopení.

9. Je nutné si udělat před návštěvou rezervaci?

Rezervace je doporučena, pokud chcete mít jistotu, že se do herny dostanete. Pošlete SMS s datem, časem a jménem na číslo 724 432 207. 

Prosím NEVOLEJTE, přijímáme rezervace pouze písemně.

10. Můžeme si přinést vlastní jídlo a pití?

Naše herna nabízí spoustu jídla i pití, proto si prosím vlastní jídlo a pití NENOSTE. Stejně jako by nás nenapadlo si přinést vlastní oběd do restaurace, stejně tak si prosím vlastní nenoste jídlo a pití k nám. 

Výjimkou je vlastní dort při narozeninové oslavě s NAROZENINOVÝM BALÍČKEM viz sekce OSLAVY - www.saskarna.cz/oslavy. Bez narozeninového balíčku dort povolen NENÍ!!